50 g


100% mateří kašička - Bomba na trhu v podpoře plodnosti!!


Pozornosti včelařů během jejich práce neunikl rozdíl, který zpozorovali mezi včelou matkou a včelími dělnicemi. Včelí dělnice se dožívají podstatně méně (4 až 6 týdnů) ve srovnání se včelí matkou, která se dožívá 5-7 let. Včelí dělnice jsou viditelně menší ve srovnání s včelími matkami a také jejich vzhled je mnohem jednodušší. Včelí matky jsou větší, zejména jejich bříška jsou vyvinutější, jsou delší a jejich zbarvení je výraznější. Ale největším rozdílem mezi nimi je fakt, že včelí matky jsou jako jediné schopné klást oplodněná vajíčka a tím udržují jejich druh naživu.
 

Včelaři a vědci se po několik generací výzkumů pokoušeli zjistit příčinu rozdílů mezi včelími matkami a včelími dělnicemi. Dnes už vědí, že jedinou příčinou jejich rozdílnosti je rozdíl v jejich potravě. Larva, ze které se má vyvinout včelí matka je krmena speciální potravou jak během vývoje, tak i během celého svého života. Tato jedinečná a velmi hodnotná potrava je právě včelí mateří kašička. Právě proto se nazývá včelí mateří kašička elixírem dlouhého života a plodnosti.
 

Už jen z těchto faktů je zřejmé, že jedinečné účinky včelí mateří kašičky podporují u včel vitalitu, energii a jejich rozmnožování. Na lidský organismus má řadu pozitivních účinků a právě kvůli jednomu z nich je velmi vzácnou pro páry, které se pokoušejí o zplození dítěte. V dnešním světě má více než 10% párů problémy s nemocemi, které zapříčiňují neplodnost. Příčinou těchto problémů je často nesprávná funkce hormonů. Podle dosavadních zkušeností je včelí mateří kašička látka, která podporuje v mužském i ženském organismu správnou funkci hormonů, které ovlivňují funkci pohlavních orgánů, čímž zvyšuje sexuální aktivitu a přispívá k úspěšnému otěhotnění ženy.
 

Jak zvyšuje včelí mateří kašička šanci na otěhotnění?

Ženám, které mají problémy s tloušťkou děložní sliznice, pomáhá včelí mateří kašička k vytvoření správné děložní sliznice. Její bohaté složení obsahuje i bioaktivní složky, které podporují tvorbu a aktivitu určitých hormonů, které pozitivně ovlivňují pravidelný ženský cyklus a zrání vajíček.
 

Včelí mateří kašička také zvyšuje množství luteinizačních hormonů v organismu, které napomáhají k ovulaci. Dále zvyšuje hladinu progesteronu, který má důležitou úlohu při udržení a vývinu oplodněného vajíčka. Díky obsahu aminokyselin, vitaminů, bílkovin a dalších složek zvyšuje sexuální aktivitu a snižuje škodlivé účinky stresu, čímž také napomáhá ke zdárnému otěhotnění.
 

Jaký druh včelí mateří kašičky bychom měli užívat a jak ji dávkovat?

Z více produktů vyrobených ze včelí mateří kašičky je pro lidské tělo nejvzácnější a nejvíce využitelná čistá včelí mateří kašička. Včelí mateří kašičku lze získat ve více podobách: lyofilizovaná, v kapslích nebo ve formě pilulek, avšak jejich účinky jsou daleko slabší než účinky čisté včelí mateří kašičky. Včelí mateří kašička se prodává i zamíchaná do medu, a to právě kvůli zpříjemnění její chuti. Je důležité vědět, že chuť čisté včelí mateří kašičky není příliš příjemná, je spíše kyselá než sladká, mírně pálivá a její složení je kašovité.
 

Pro správný ženský cyklus a pro podporu otěhotnění doporučujeme užívat 2g včelí mateří kašičky denně. Kúru se včelí mateří kašičkou začínáme po skončení menstruace. Doporučujeme užívat denně 2 x 1g včelí mateří kašičky až do začátku krvácení, potom kúru vynechat až do posledního dne menstruace. Po této přestávce ji začneme znovu užívat až do dalšího krvácení, a poté tento cyklus dávkování včelí mateří kašičky opakujeme (v normálním případě to vypadá tak, že 21 dní užíváme včelí mateří kašičku, pak ji vynecháme na 5 – 7 dní v závislosti na délce menstruačního cyklu).
 

Takovým způsobem můžeme užívat mateří kašičku 4 – 6 měsíců. Poté je třeba dodržet alespoň měsíční pauzu, po které ji můžeme užívat znovu, pokud zatím nedošlo k otěhotnění. Pokud proběhlo otěhotnění úspěšně, doporučujeme užívat mateří kašičku jen do 3. měsíce těhotenství. Po porodu se může znovu užívat, protože u žen podporuje tvorbu mléka. Mužům doporučujeme 60 – 90 denní kúru s užíváním 2 x 1g včelí mateří kašičky denně.


 

Uskladnění

Včelí mateří kašičku uchováváme v chladničce v teplotě pod 5°C. Pokud ji chceme uchovat po delší dobu, můžeme ji skladovat i v mrazničce. Můžeme ji smíchat i s medem a to v poměru 25g včelí mateří kašičky na 500g medu a tak ji lze skladovat i mimo chlad. Uskladňujte ji vzduchotěsně na suchém, chladném místě a mimo dosah světla. Nesmí se dotýkat kovových předmětů.
Produkt je dodáván s kovovým uzávěrem, jehož vnitřek je však pokryt ochrannou vrstvou, takže nepřichází do styku s kovem a tím pádem neoxiduje!

 

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 letech. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.
Doplněk výživy neslouží jako náhrada vyvážené stravy. Při alergii na včelí produkty mohou vzniknout kontraindikace.

 

Trvanlivost


Čerstvá včelí mateří kašička si uchová svůj příznivý účinek až 12 měsíců od jejího sběru (při skladování při teplotě 0-5°C) a to i přesto, že neobsahuje žádné přídavné ani konzervační látky. Datum trvanlivosti je vyznačeno na spodní části produktu.


U výběru dopravy NEdoporučujeme volit dopravu doporučeným balíčkem, Česká pošta negarantuje v tomto případě dodání do následujícího dne. Zvolte proto Balík do ruky, balík na poštu, případně GEIS, PPL. 

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)