Procyon Tělové a pleťové mléko s kozím mlékem a medem 250 ml

Procyon Tělové a pleťové mléko s kozím mlékem a medem 250 ml
  • Procyon Tělové a pleťové mléko s kozím mlékem a medem 250 ml
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000251
EAN kód
8591688901366
Výrobce
MUDr.Alice Ratajová
110 KčCena
skladem
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
250 ml


Slouží k odlíčení pleti od líčidel, ale i jako každodenní péče o znečištěnou pokožku.Pleťové mléko je ideální pro čištění pleti od líčidel, ale i jako každodenní péče o pokožku znečištěnou průmyslovými exhalacemi které obklopují naše životy.

Obsahuje kozí mléko a med jehož blahodáné účiky jsou všeobecně známe.


Účinky kozího mléka znali již staří Římané, kdy kozí mléko bylo považováno za „elixír krásy a dlouhověkosti“ a bylo velmi ceněné. Dodnes se u mnoha horských národů kozí máslo s bylinkami používá jako součást léčebných mastí. Dlouhodobě známé léčebné účinky kozího mléka jsou podloženy i vědeckými studiemi.

Pravidelná konzumace kozího mléka vede ke snížení nervozity, stresu, příznivě působí při kloubových onemocněních, regulaci vlhkosti pleti a onemocnění kůže. Je též vhodné pro osoby trpící alergií na kravské mléko.

Kozí mléko je ve spojení s medem účinným prostředkem ke zlepšení kondice. Med se odpradávna využíval nejen k celkovému posílení lidského organismu, ale také v kosmetice. Představuje jednu z nejsilnějších přírodních hydratačních látek. Obsahuje inhibiny, které působí proti růstu bakterií a činí z něj významné antiseptikum.

Med aplikovaný na drobné popáleniny, říznutí či odřeniny pomáhá odlučovat odumřelou tkáň. V medu dále nalezneme minerály, vitamíny skupiny B, C, D, E a flavonoidy, které pomáhají chránit pleť před účinkem škodlivých volných radikálů.
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)