AKCE -50%

Bione Cosmetics BIO MED + Q10 dvoufázová odličovací emulze 255 ml

Bione Cosmetics BIO MED + Q10 dvoufázová odličovací emulze 255 ml
  • Bione Cosmetics BIO MED + Q10 dvoufázová odličovací emulze 255 ml
(obrázky jsou ilustračního charakteru)
ID produktu
1000090
EAN kód
8595061604783
Výrobce
BC Bione Cosmetics
Běžná cena: 85 Kč Ušetříte: 42 Kč (50%)
43 KčCena
skladem
(recyklační poplatek je započítán v ceně)   
255 ml


Prostředek slouží k odlíčení a vyčištění pokožky víček, očních partií i celého obličeje.
Ojedinělý prostředek k odlíčení a vyčištění pokožky víček, očních partií i celého obličeje. Neštípe a nedráždí. Neobsahuje žádné dráždivé konzervační látky ani dráždivé parfémy a hlavně neobsahuje žádné dráždivé emulgátory.

Odličovač nejen rychle a šetrně bez štípání odstraní stíny, ale navíc pleť zvláční a zregeneruje. Odličovač je izotonický, s optimálním fyziologickým pH.

Odličovač DUO je dvoufázový. Horní olejová fáze precizně rozpustí všechny mastné složky dekorativní kosmetiky a pleť perfektně vyčistí. Zbytky olejové složky se po několika minutách z pleti zcela odpaří a pleť zůstane odmaštěná, čistá, vyvážená Koenzymem Q10. Vodná fáze odstraní z pokožky sůl, pot a nečistoty, minerální a jiné podíly, jež nejsou rozpustné v tucích.

Použití:
DUO před použitím řádně protřepejte. Na čistý odličovací tampon naneste odličovač a lehkým otíráním vyčistěte.

Elegantní a moderní dvoufázový systém umožňuje dosažení perfektního účinku bez dráždivých emulgátorů. Přítomný koenzym Q10 je oblíbenou složkou se známou protivráskovou účinností, med pokožku zjemňuje, glycerin a panthenol jsou známé hydratační složky. Použita výhradně hypoalergenní parfemace, použita konzervační látka se po aplikaci z pokožky po chvíli zcela odpaří!


 
(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)