Lyofilizovaná včelí mateří kašička - balení obsahuje 60 kapslí
Obsahuje Myo Inositol, kyselinu listovou a vitamíny K2 a D3

Bee Fertile výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou, Myo-inositolem, D-chiro-inositolem a vit. B9 (kyselina listová), D3 a K2


Je to plodnost sama, účinná přírodní pomoc k dosažení vytouženého početí pomocí mateří kašičky, kyseliny listové, Myo-inositolem a D-chiro-inositolem.


Kapsli mateří kašičky Bee Fertile doporučujeme k zajištění pravidelného cyklu, na podporu ovulace a těhotenství, na ztluštění děložní sliznice, na usnadnění implantace oplodněného vajíčka. Obsahuje také vitamín B9 neboli kyselinu listovou, která je velmi důležitá z hlediska úspěšného početí, protože nedostatek kyseliny listové lze dát do souvislosti s anorektálními abnormalitami, rozštěpem páteře a jinými fetálními lézemi a s vývojem dalších genetických poruch. Myo-inositol, který také patří mezi vitaminy skupiny B je přírodní výtažek, který může přispět ke zlepšení stavu rezistence na inzulín a tím i ke zvyšování plodnosti u PCOS (syndrom polycystických vaječníků), který způsobuje neplodnost. DCI, čili D-chiro-inositol je z podobných příčin také hodnotnou podporou v případě PCOS.


Složení:

Lyofilizovaná mateří kašička
Vitamín B9
Myo-inositol
DCI (D-chiro-inositol)
Vitamín D3
Vitamín K2


Kdy doporučujeme?

Pokud si přejete miminko a proto je pro Vás důležité, abyste do těhotenství vstoupili v hormonální rovnováze a k tomu byste chtěli využít přírodní podporu.

V případě problémů s neplodností: pokud kvůli nevyváženosti hormonálních funkcí, kvůli poruchám ovulace nebo kvůli velmi tenké děložní sliznici nemůžete otěhotnět.

Především tehdy, pokud trpíte PCOS neboli syndromem polycystických vaječníků, který je považován za jednu z hlavních příčin neplodnosti a jako doplnění navrhované změny životního stylu byste chtěli přispět i přírodními účinnými látkami ke snížení rezistence na inzulín, která je doprovodným znakem nemoci. Chcete-li podpořit vyrovnaný metabolismus sacharidů, v souvislosti s tím snížit výkyvy obsahu cukrů v krvi, normalizaci tělesné hmotnosti.


Proč působí mateří kašička blahodárně na plodnost?

Mateří kašička je sama plodností, včely ji produkují jako potravu pro královnu a potomky v prvním stádiu. Včelí královna konzumuje výlučně mateří kašičku, není proto divu, že žije 40krát déle než ostatní obyvatelé úlu a ve vajíčkách vyprodukuje vícenásobek své váhy. Mateří kašička je látka, která zvyšuje životní sílu, energii, která svým složitým mechanismem vlivu přispívá také v lidském organismu ke zvyšování plodnosti.


Jak Bee Fertile přispívá k růstu pravděpodobnosti otěhotnění?

Myo-inositol a D-chiro-inositol mohou přispět k úspěchu terapie PCOS. Tyto bioaktivní složky patřící do skupiny vitaminů B příznivě ovlivňují metabolismus sacharidů, citlivost receptorů na inzulín, a tím na produkci některých ženských hormonů a jejich účinky. Cyklus mohou udělat pravidelnějším, vypočitatelnějším a mohou obnovit plodnost. Konzumování inositolu hraje celosvětově stále větší roli v terapii PCOS – samozřejmě při změně životního stylu, čili vedle diety s přísunem určitého množství sacharidů, při pravidelném pohybu a zvládání stresu.

Mateří kašička může přispět ke zvýšení množství luteinizačního hormonu (LH), čímž pomáhá ovulaci, dozrávání vajíčka, tedy tomu procesu, při kterém se zralé vajíčko vypudí z vaječníků.

Na základě stávajících zkušeností může být mateří kašička schopná toho, aby přispěla ke ztluštění děložní sliznice, která je nezbytně nutná k implantaci oplodněného vajíčka. Rovněž může zvýšit množství hormonu progesteron, který je nezbytný k implantaci oplodněného vajíčka a k jeho rozvoji v počátečním období těhotenství.


Proč je forma kapsle výhodná?

Kapsle mateří kašičky se připravuje odpařováním vody zmrazením, jiným slovem lyofilizací. Tento dehydratační proces probíhá bez přidání chemikálií nebo tepla, díky čemuž Bee Fertile zachová celý obsah živin čerstvé mateří kašičky. Na rozdíl od čerstvé mateří kašičky nevyžaduje nepřetržité chlazení, můžete ji vzít všude s sebou, snadno se dá zařadit do denního programu. Zatímco je chuť čerstvé mateří kašičky nezvyklá, pálivá, kapsle naproti tomu poskytuje příjemný chuťový zážitek.


Jak se doporučuje užívat?

Na upravení ženského cyklu a na podporu početí doporučujeme užívat 2 kapsle denně jako kúru. Kúru začněte po skončení menstruace a poté nepřetržitě užívejte 2×1 kapsli denně do začátku dalšího menstruačního cyklu, potom si dejte přestávku na 5-7 dní trvání menstruace. Užívání Bee Fertile je tedy závislé na cyklu, užívání a přestávku v užívání třeba přizpůsobit trvání cyklu. Kúru je třeba držet 4-6 měsíců, poté si dát měsíc přestávku a začít znovu – výjimkou je, pokud do té doby nastane početí. Během těhotenství se její užívání již nedoporučuje.


Vyberte si kapsli mateří kašičky Bee Fertile na podporu početí!


Zdravotní údaje:
Bee Fertile výživový doplněk s lyofilizovanou včelí mateří kašičkou

Složení: Lyofilizovaná včelí mateří kašička (Royal Jelly), Myo Inositol (ceratina siliqua, fruit, powder), Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín K2 (menachinon MK7), Vitamín D3 (cholekaciferol), želatinová kapsle s barvivy: oxid železitý červený, oxid titaničitý

 Účinná látka

ve 2 kapslích tj. v denní dávce

 %RVH *

Lyofilizovaná včelí mateří kašička

 400 mg

 –

 Myo Inositol+DCI

 400 mg

 –

 Vitamín B9 (kyselina listová)

 0,200 mg

 –

 Vitamín K2

 0,040 mg

 –

 Vitamín D3

0,020 mg t.j. 400 I.U.

 53.30%

*%RVH – podíl denního referenčního příjmu vitaminů a minerálů pro dospělé

Výživové hodnoty

ve 2 kapslích tj. v denní dávce

v 100g

Energetická hodnota

15,03 kJ  =  3,59 kcal

1 480 kJ  =  354 kcal

Tuky

2,94 mg

0,29 g

Z toho nasycené MK

0

0

Bílkoviny

311,19 mg

30,64 g

Sacharidy

552,38 mg

54,4 g

Z toho cukry

118,29 mg

11,65 g

Vláknina

30,16 mg

2,97 g

Soľ

2,13 mg

0,21 g


 

Doporučené dávkování: 2x denně 1 kapsli zapít tekutinou. Výrobek není určen pro děti, těhotné, kojící ženy a při alergii na včelí produkty.


Upozornění:
Stanovená doporučená dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C, v dobře uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí. Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sálavým teplem.


Hmotnost obsahu: 60 kapslí: 30,46g ±5%

(vyhrazujeme si právo měnit tyto popisy a specifikace bez předchozího upozornění)